Hoofdfoto van Plein-Zuid 7A
Beschikbaar

Plein-Zuid 7A 7121 EX, Aalten

€ 355.000 k.k.
+49

In het kort

Woonoppervlakte 141m²
Perceel 152m²
Kamers 5
Energie C

Beschrijving

Deze duurzame woning, in een jaren ’30 villa, bied je de kans om de puntjes op de i te zetten. De ligging van de villa, tegenover Plein-Zuid, is fraai. Deze woning, met een terras aan de voor- en achterzijde, is perfect als je geen groene vingers hebt. Hier heb je de ruimte van een groot huis, maar dan zonder snoei- en maaiwerk in je spaarzame vrije tijd! In totaal zijn er vier slaapkamers, twee op de eerste verdieping en twee onder het fraaie schuine dak. Bij deze woning is het mogelijk om op eigen terrein te parkeren, vóór een van de terrassen.

Het centrum van Aalten met winkels, restaurants en andere voorzieningen is op loopafstand gelegen, net als het treinstation en een basisschool. De trein zorgt voor goede verbindingen met Doetinchem, Arnhem en Winterswijk.

Indeling:
Begane grond:
Via het pad en het terras loop je naar de entree van deze woning. Hier zie je niet alleen de voordeur, maar ook een deur naar de inpandige (fietsen)berging. In de hal zie je de trapopgang, meterkast en de toiletruimte. Verder kun je vanaf hier de woonkamer en de eerdergenoemde berging bereiken.
De woonkamer met open keuken is een lichte leefruimte, met een grote erker en openslaande deuren naar het terras op het oosten. Onder de trap is een bergkast, en de aansluitingen voor een keuken in hoekopstelling is al gerealiseerd.

Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn twee ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. Beide kamers zijn over de hele breedte van de woning, klaar om naar eigen wens af te werken. In de badkamer zie je de aansluitingen voor een wastafel, inloopdouche en een tweede toilet.

Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, waar een royale overloop en twee mooie slaapkamers zijn. Er is zicht tot in de nok, en de grote dakkapel zorgt voor extra lichtinval en ruimte. Op de overloop is de wasmachineaansluiting, en ook de slaapkamers op deze verdieping zijn groot genoeg voor een tweepersoonsbed. Op diverse punten zie je de originele, houten dakconstructie uit de jaren ’30. Een plaatje!

Exterieur:
Deze woning heeft een terras aan de oostkant, en een terras aan de westkant. Zo kun je gedurende de hele dag in de heerlijke zon zitten. Kies je voor uitzicht naar de Dinxperlosestraatweg, of toch voor de Bocholtsestraatweg?

Bijzonderheden:
- Duurzame woning in een statige jaren ’30 villa;
- Twee terrassen (oost en west);
- Vier ruime slaapkamers;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Verwarming en warm water via een eigen HR-ketel;
- Mogelijkheid om op eigen terrein te parkeren;
- Oplevering in de huidige staat (dient nog afgebouwd te worden);
- Omgevingsvergunning voor de bouw van een berging is verleend;
- Naast de bestaande woningen (grenzend aan 7a) wordt een plan met 4 woningen gerealiseerd, zie de 3D-visualisaties;
- Energielabel C.

Kenmerken

Prijs per m2
€ 2.517,73
Bouwtype
Tussenwoning
Bouwjaar
1935
Type dak
Samengesteld dak
Woonruimte
141 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5 kamers
Energielabel
C
Einddatum energielabel
4 april 2035
Isolatie
Dakisolatie, Hr glas, Muurisolatie en Vloerisolatie
Type verwarming
Cv ketel
Type warm water
Cv ketel
Is het een combiketel?
Ja
Brandstof verwarming
Gas
Merk / kenmerk verwarming
Nefit
Bouwjaar verwarming
2025
Verwarming in eigendom / huur / lease
Eigendom
Permanent wonen
Ja
Huidige bestemming
Woonruimte
Plaats
Aalten
Tuin(en)
Voortuin
Afwerkingsniveau binnen
Goed
Onderhoudsstaat buiten
Goed
Tuinkwaliteit
Aan te leggen
Type garage
Parkeerplaats

360 tour

Statistieken van de buurt

Leeftijd van inwoners (%)
Huishoudens
Koop / Huur
Koop / Huur
Koop / Huur

In de buurt

Filter op voorzieningen

Zonnewijzer